אודות המשרד

משרד עורכי הדין יהל ורמן נוסד בשנת 2009 על ידי השותפים: עורך דין נעם יהל, ועורכת הדין נילי ורמן אשר צברו, כל אחד מהם, ניסיון רב בתחומו.

ממועד הקמתו של המשרד, שמו לעצמם השותפים כיעד לתת ללקוחות המשרד שירות אמין ומקצועי, הנשען על הידע הרחב והניסיון של השותפים, מתוך מחויבות לטובת הלקוח, ראיה של צרכיו הספציפיים והתאמת הפתרונות הנכונים ביותר עבורו.

המשרד נותן מגוון רחב של שירותים משפטיים בתחום האזרחי והמסחרי וכלל שתי מחלקות עיקריות אשר מנוהלות על ידי כל אחד מהשותפים:

  • מחלקת הנזיקין וליטיגציה המנוהלת על ידי עורך הדין נעם יהל.
  • המחלקה המסחרית המנוהלת על ידי עורכת הדין נילי ורמן.

אנו מאמינים כי מתן שירותים בטווח תחומים רחב מאפשר ראיה כוללת אשר ביחד עם חשיבה אסטרטגית ויצירתית המתואמת לכל לקוח ולכל תיק באופן ספציפי, נותנים את המענה המדויק והנכון לכל לקוח.

עו”ד נילי ורמן

עו”ד נילי ורמן בעלת רישיון עריכת דין משנת 1999, מנהלת את המחלקה המסחרית במשרד.
מתמחה בייעוץ משפטי וייצוג של חברות מסחריות גדולות במשק בתחום התעשייה, הרכב, ובתחום הבנייה.
את ניסיונה הרב צברה עו”ד ורמן כיועצת משפטית לחברות מובילות במשק, והיא מכירה לעומק את העולם העסקי וצרכיו.
עו”ד ורמן בעלת ניסיון רב במתן שירות משפטי כולל וליווי שוטף לחברות מסחריות, לרבות מתן פתרון לסוגיות משפטיות שונות במהלך הניהול העסקי, סיוע בניהול מו”מ עם ספקים ולקוחות, עריכת הסכמי עבודה והסכמים מסחריים מסוגים שונים, וכן, ייצוג משפטי בערכאות השונות.
כמו כן, מתמחה עו”ד ורמן בדיני מכרזים, הכולל ליווי חברות בכל הליכי המכרז, ייעוץ בניסוח מכרזים, סיוע בהכנת מסמכי המכרז, בדיקת מסמכי המכרז טרם הגשתם, ייעוץ לאחר הגשת המכרז ולאחר פרסום תוצאותיו וייצוג בעתירות הקשורות בהליכי המכרז, בערכאות השונות, עם אחוזי הצלחה גבוהים.
ניסיונה הרב של עו”ד ורמן בליווי חברות ובייצוג בתחום דיני המכרזים, בשילוב עם חשיבה אסטרטגית מדויקת, משיג עבור לקוחות המשרד פתרונות יצירתיים, יעילות וחיסכון.

עו”ד נעם יהל

עו”ד נעם יהל, בעל רישיון עריכת דין משנת 2002, מנהל את מחלקת הנזיקין והליטיגציה במשרד.
מתמחה בייצוג תובעים במוסדות השונים ובכל הערכאות המשפטיות, למימוש זכויותיהם לפיצוי בגין נזקי גוף שנגרמו בעקבות תאונות עבודה, תאונות דרכים, פגיעה במקומות ציבוריים, רשלנות רפואית ותביעות עפ”י פוליסות ביטוח.
עו”ד נעם יהל מייצג נפגעים בתביעות למימוש זכויותיהם הרפואיות והמשפטיות מול המוסד לביטוח לאומי עם אחוזי הצלחה גבוהים מאד. עו”ד יהל טיפל בהצלחה בתביעות ייחודיות ופורצות דרך להכרה בתאונה כתאונת עבודה.
בעברו, עסק שנים רבות בייצוג חברות ביטוח והוא מכיר את אופן התנהלותם. ניסיון זה מקנה ללקוחות המשרד יתרון משמעותי בכל הקשור להליכי התביעות מול חברות הביטוח. הידע בכל רזי העבודה של חברות הביטוח ואופיין, מעמיד את עו”ד יהל כמומחה בתחום ולקוחותיו נהנים מהישגים מכובדים ביותר בתביעותיהם.
לעו”ד יהל ניסיון רב בייצוג תובעים לפיצויים עקב תאונות מסוגים שונים. בכלל זה, ניהול משא ומתן מול חברות ביטוח ומשרדי עורכי דין, ייצוג תובעים בבתי המשפט השונים, וכן, בהליכים מול המוסד לביטוח לאומי ומשרד הביטחון.
הידע הרב והניסיון שנרכש בטיפול באלפי תיקים, ביחד עם חשיבה יצירתית ומתן יחס אישי והתייחסות מיוחדת לכל מקרה, מסייעים בידיו להשיג את הפיצוי הגבוה והמהיר ביותר עבור הלקוח הנפגע בתאונה.

“הדרך הטובה ביותר לחזות את העתיד היא ליצור אותו”

פיטר דרוקר

בין לקוחותינו

צור קשר